Hotelový komplex

Hotelový komplex Alfa Resort je postaven na okraji obce Deštné, zhruba 150 metrů od hlavní cesty, obklopen lesem ze strany jedné, ze strany druhé se pak otevírá široký výhled na nádhernou okolní krajinu Orlických hor.


Hotel disponuje útulnou restaurací s barem, která je v provozu podle potřeb našich klientů. Tato restaurace je nekuřácká. V létě je k dispozici příjemná zahradní restaurace. Stravování zajišťujeme formou tříchodového polopenze, nebo výběrem z jídelního lístku, na kterém naleznete i celou řadu regionálních specialit. Bohatá snídaně formou švédského je v ceně ubytování. O provoz kuchyně se stará mladý šéfkuchař, který svoji kvalifikaci získal ve Francii, v restauraci „Le Grenier à Sél“ v Nancy. Tato restaurace je známa vysokou gastronomii a oceněna Michelinskou hvězdou. Naši hosté, kteří jsou ubytování v nových apartmánových domech, jsou v restauraci samozřejmě vítání.


Ke strávení příjemných chvil je hostům k dispozici vnitřní vyhřívaný bazén s panoramatickým výhledem, volejbalové hřiště, dětské hřiště, pískoviště a další. Tyto služby jsou určeny pouze pro naše hotelové hosty kteří, je mohou bezplatně využívat po celou dobu pobytu. Nedílnou součástí hotelu je vnitřní a venkovní sauna, prostor pro profesionálního maséra, se kterým hotel úzce spolupracuje, tenisový kurt. Novinkou letošního roku je zcela nový lobby bar s kulečníkem, šipkami, stolním fotbálkem a velkoplošnými televizory. Část lobby baru je kuřácká.


Okolí hotelu je protkáno celou řadou značených turistických cest a cyklotras a je ideálním výchozím místem pro výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí.
Hotelový komplex Alfa Resort je největším a nejlépe vybaveným ubytovacím zařízením v lokalitě a stal se celoročně vyhledávaným a oblíbeným mezi jednotlivci, skupina, firmami i zájmovými kluby.

Více informací o službách hotelového komplexu ALFA RESORT naleznete zde    

Virtuální prohlídku  komplexu ALFA RESORT naleznete zde

 NAVRCHOLU.cz