Léto 2015

Novinkou pro rok 2015 jsou nové prostorné, nadstandardně vybavené horské apartmánové chaty s kapacitou 4 - 6 osob, které mají charakteristiku horského domu. Chaty jsou součástí hotelového komplexu Alfaresort. Jedná se o zcela nová zařízení s novým a kvalitním vybavením, dvěma (třemi) samostatnými, oddělenými ložnicemi. Každý apartmán má TV (SAT), wifi, kompletně vybavenou kuchyňskou linku (myčku nádobí, sklo keramický sporák, mikrovlnou troubu, chladničku, nádobí na vaření, stolní inventář, a další). Vytápění je zajištěno elektrickými přímotopy (základní cena vytápění je v ceně pobytu) a krbovými kamny. Hosté ubytovaní v horských chatách si mohou při příjezdu dokoupit snídani (pokud není uvedena v ceně pobtu), tříchodovou polopenzi, která je podávána v hotelové restauraci. V letním období hotel nabízí hostům ubytovaným v chatách k zapůjčení kvalitní venkovní grily, na kterých si mohou připravit vlastní speciality.

Horské chaty jsou vzdáleny cca 50 – 150 m od hotelu a hosté ubytovaní v těchto zařízeních mohou bezplatně využívat všechny služby hotelu (Parkování, hotelovovu restauraci, nový lobby bar, panoramatický bazén, stolní tenis, kulečník, šipky, volejbalové hřiště, a další). Poloha apartmánu zaručuje naprostý klid, ničím nerušené soukromí a zároveň pohodlí a snadnou dosažitelnost všech hotelových služeb. Podrobné informace o apartmánových chatách naleznete na: www.horske-domky.cz


Ke strávení příjemných chvil je hostům ubytovaným v horských chatách k dispozici vnitřní hotelový bazén s panoramatickým výhledem, stolní tenis a kvalitní stolní fotbálek, kulečník, šipky apod. Součástí hotelových služeb je vnitřní i venkovní sauna, hotelový masér. Bazén a další služby jsou našim hostům po celou dobu pobytu k dispozici bezplatně. Z uvedených služeb je za úhradu pouze sauna a masér. Celý objekt je nekuřácký, pro kuřáky je vyhrazena část lobby baru.

Nedílnou součástí resortu je nově vybudovaný lobby bar a příjemná restaurace s barem. O provoz kuchyně se stará mladý šéfkuchař, který svoji kvalifikaci získal ve Francii, v restauraci „Le Grenier à Sél“ v Nancy. Tato restaurace je známa vysokou gastronomii a oceněna Michelinskou hvězdičkou.

Horské chaty jsou ideálním místem pro rodinné a víkendové pobyty, letní i zimní dovolenou. Okolí chat je protkáno celou řadou značených turistických cest a cyklotras a je ideálním výchozím místem pro výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí. Alfaresort je největším a nejlépe vybaveným ubytovacím zařízením v lokalitě a stal se celoročně vyhledávaným a oblíbeným mezi jednotlivci, skupina, firmami i zájmovými kluby.

Doplňkové služby v ceně ubytování:
• Snídaně formou švédského stolu
• Stolní tenis
• Šipky
• Volejbalové hřiště
• Billiard
• Vyhřívaný panoramatický bazén

Doplňkové služby placené:
• Vnitřní sauna (nebo paušál bez omezení počtu osob)
• Vytápěná venkovní finská káď
• Tenisový kurt
• Profesionální masáž